+90 542 781 26 11
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

Firmamız, Çetin Plastik, 1994 yılından beri Adana’da faaliyet göstermektedir.

Firmamız Plastik Atık Yönetimini ve Plastiğe bağlı çevre konularını küresel ölçekte değerlendirip, çözümler sunmaktadır.Lisanslı 3 fabrika ve aylık 1500 ton üretim kapasitemiz ile İngiltere, İrlanda, Almanya, Hollanda, Çin, Hindistan, İsrail ve Filistin gibi pek çok ülke ile ithalat ve ihracat faaliyetlerine devam etmekteyiz. Çetin Plastik ailesi olarak, daha temiz bir çevre, daha temiz bir dünya için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz
  • Uzun yılları aşkın deneyimimiz ve tecrübemizle Ambalaj Atıkları Toplama-Ayırma Geri Dönüşüm ve Tehlikesiz Atıkları Toplama Geri Kazanım sektöründe gelişmeleri önceden görüp ilkleri yaratarak, dürüstlük, kalite ve hizmetten ödün vermeden girişimci ve insana yatırımı benimseyen farklı yapısıyla, sanayi kuruluşlarımıza, tüketicilerimize, çalışanlarımıza, belediyelerimize ve çevremize kattığımız değerleri sürekli ve belirgin biçimde arttırarak sektörde memnuniyeti sağlayıp geleceğin markası olmak.
Vizyonumuz

Çetin Plastik  kendinin devamlı gelişimi için çalışır. Topladığı malzemeleri daha iyi kullanabilmek için kaynağında ayırma yaparak daha düzenli ve doğru çalışarak kaynakta ayırmanın verimliliğini arttırır. Yeniden kullanılabilir ve geri dönüşüme kazandırılacak olan atıkların çevreye zararsız hale getirilmesi için,yakılmaları ya da diğer yok edilme yöntemlerinden önce geri dönüşüme tabi tutulmasını sağlamak, bu konu da gerekli araştırma ,organizasyon ve yatırımları yapmaktır. Kaynakları etkin kullanarak çevre duyarlılığı olan, rekabet edebilir kalitede, yenilikleri takip eden bir firma olarak ekonomiye büyük katkılar sağlamaktır.

Kalite Politikamız

”Çetin Plastik  kendi piyasasında en güvenilir ve tercih edilmektedir şirketler arasında yer almayı ilke edinmiş, yönetim ve kalite politikasını bu biçimde oluşturmuştur.

Kaynakta ayrı toplama yapmış olduğu çalışmalar yapmış olduğumuz ilçelerimizin, müşterilerimizin, tedarikçisi olduğumuz firmaların hizmetlerinin aksamaması için ihtiyaçlarını güvenilir ve nitelikli bir biçimde sağlamak,
Hızla değişen ve gelişen standartları devamlı takip ederek müşterilerinin ve çevre mevzuatının beklentilerini aşan hizmetler sunmak,

Başta şirket sahipleri olmak üzere tüm çalışanlar Çetin Plastik Ve Geri Dönüşüm şirketinin KALİTE POLİTİKASI’nı uygulamaktan sorumludur.

İlk işimiz
Tedarikçisi olduğu firmalarla devamlı iş birliği kurmak,hizmet zinciri halkalarının tümünün sağlamlığından emin olmak,
İnsanlığa ve sektöre doğa bilinci,çalışma ve yapmış olduğu projeler ile öncü olmak,.
Hedefimiz Ve Çalışma Arkadaşlarımız
Çalışanlarının daha iyi şartlarda yapmış olduğu çalışmalar,bugünlerini ve yarınlarını garanti altına almak, bağlılığını ve memnuniyetini arttırmak amacı ile devamlı aktiviteler düzenleyerek eğitim ve bireysel gelişimi arttırmak,