Kurumsal

Kalitede Öncü, Tecrübede Lider

Hakkımızda

Firmamız, CTN PLASTİK adıyla, 27 yıllık aile şirketi tecrübesi ile 2021 yılında Adana’da kurulmuştur.

CTN Plastik olarak , lisanslı 2 fabrikamız ile geri dönüşüm plastik hammadde imalatı yapmakta ve başarılı ithalat ihracat faaliyetleri ile küresel ölçekte geri dönüşüm döngüsüne katkı sağlamaktayız.
Aylık 1500 ton üretim kapasitemiz ile İngiltere, İtalya, Almanya, Hollanda, İspanya, Çin, Hindistan, Uruguay, İsrail, Filistin, Cezayir ve Tunus gibi pek çok ülke ile ithalat ve ihracat faaliyetlerine devam etmekteyiz. CTN Plastik ailesi olarak, daha temiz bir çevre, daha temiz bir dünya için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Dünyanın dört bir yanındaki müşteriler için yüksek kaliteli granül üreticisi olmaktır. Bunun için hem verimli hem de çevre dostu olan sürdürülebilir bir üretim sistemi oluşturmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Sürdürülebilirliği ve etik üretim uygulamalarını teşvik ederken, uygun fiyat politikamız ve ürünlerimizin kalitesi açısından sektörümüzde yüksek kaliteli ürün imalatı ve satışında lider olmak.

Müşteri Memnuniyeti

Dürüstlük ve güveni sağlayarak, satın aldığınız ürünün bize geri dönmesini değil, sizin yine bize gelmenizi istiyoruz. Satış sonrası verdiğimiz destek ve bize duyduğunuz güvenden aldığımız güç ile yolumuza devam edeceğiz.